40jaar home

Sporen werkvormen contact visie links








Quick Links: 

Nieuws  
Vacatures  
Medewerkers  

| home | nieuws | medewerkers | vacatures | stageaanvragen |


STAGE LOPEN IN SPOREN?






Goed opgeleide studenten zijn onze toekomstige medewerkers. De verschillende afdelingen van vzw Sporen zetten zich in om goede stagemogelijkheden aan te bieden.

Sommige scholen vragen om een bepaald aantal stageplaatsen te reserveren. Hierop kunnen we niet ingaan omdat wij van zoveel verschillende opleidingen aanvragen krijgen, en het aantal stageplaatsen beperkt is.

Er kan stage gelopen worden in alle afdelingen van Sporen. Voor een beschrijving van de concrete werking van deze afdelingen kan je links in de balk op afdelingen klikken.

Je kan stage lopen met de focus op leefgroepswerk, en/of met de focus op contextgericht werken met en in gezinnen. Uiteraard kan je in afdelingen die enkel mobiel werken
(Dienst Thuisbegeleiding Leuven en Crisishulp aan Huis) geen leefgroepwerk doen.


Aanvragen voor stages gebeuren steeds via de teamco÷rdinator van de betrokken afdeling.
Er wordt steeds een voorafgaandelijk kennismakingsgesprek met de kandidaat-stagiair georganiseerd, vooraleer een stageplaats toegekend wordt. Dit gesprek loopt met de teamco÷rdinator van de betrokken groep of dienst. Hier wordt gepeild naar de minimum basisverwachtingen die we hebben naar de stagiairs: in staat zijn om stand te kunnen houden op de stageplaats, bewust zijn van de eigen mogelijkheden en werk- en leerpunten, ...


indien geen vermelding: nog plaatsen beschikbaar voor 2017-2018


MFC de Zwier: Tin Leunen - tin.leunen@sporen.be - 016 38 76 10



MFC het Traject: Denis Gorgon - denis.gorgon@sporen.be - 016 52 56 70



MFC 't Zij-Huis: Kathleen Lambermont - kathleen.lambermont@sporen.be - 016 38 76 15
stageplaatsen 2017-2018: nog plaats voor het 2e semester


de Pas: Kevin Van Bedts - kevin.vanbedts@sporen.be - 016 52 56 60



Klimop: Steve Vandevelde - steve.vandevelde@sporen.be - 02 658 29 21


de Pijl: Ellen Vanophalvens - ellen.vanophalvens@sporen.be - 02 657 26 98
stuur je bericht voor de Pijl ook naar Sandra BuvÚ - sandra.buve@sporen.be
stageplaatsen 2017-2018: nog plaats voor het 2e semester


Studio 3: Ineke Vercruysse - ineke.vercruysse@sporen.be - 02 658 29 23



Dienst Thuisbegeleiding Leuven (DTL) en Crisishulp aan Huis:
Gie Lambeir - gie.lambeir@sporen.be - 016 52 56 50
stageplaatsen 2017-2018: volledig volzet


Het project Reisburo - Roulot: Jan Benaerts - jan.benaerts@sporen.be - 0497 57 18 65
stageplaatsen 2017-2018: nog 2 plaatsen voor het 2e semester



Voor algemene vragen in verband met stage lopen in Sporen kan je steeds terecht bij:
Elke Schillebeeckx, personeelscoördinator - 016/38.76.07 - elke.schillebeeckx@sporen.be



Er is geen mogelijkheid om in de voorziening te overnachten tijdens de stageperiodes. Verplaatsingsonkosten die de stagiairs dienen te maken van en naar de stageplaats zij ten laste van de stagiairs. Verplaatsingsonkosten in het kader van dienstopdrachten worden vergoed.

Volgens de bestaande regelgeving moeten alle studenten die in Sporen stage willen lopen voorafgaandelijk een arbeidsgeneeskundig onderzoek ondergaan en is het wenselijk dat ze gevaccineerd worden. Meer informatie hierover in onze risico-analyse voor stagiairs. De organisatie van deze arbeidsgeneeskundige onderzoeken moet door de scholen gebeuren.

Nodige attesten bij de opstart van een stage:
- Uittreksel uit het strafregister (model 2) - (aan te vragen bij je gemeentebestuur)
- attest arbeidsgeneeskundig onderzoek (aan te vragen via je school)



Laatst bijgewerkt op 20 oktober 2017. webmaster - vzw Sporen