40jaar home

visie visie werkvormen contact visie links








Quick Links: 

Nieuws  
Vacatures  
Medewerkers  

| bereikbaarheid | aanmelden |


Bereikbaarheid


vzw Sporen - secretariaat
directie en secretariaat
vzw Sporen Geldenaaksebaan 428
3001 Heverlee

tel: 016 38 76 00
fax: 016 38 76 19
email: sporen@sporen.be

Link naar wegschets


MultiFunctioneel Centrum
De Zwier MFC De Zwier
Geldenaaksebaan 428
3001 Heverlee
tel: 016 38 76 10
fax: 016 38 76 19
email: zwier@sporen.be
Link naar wegschets
Het Traject MFC Het Traject
Oudebaan 263
3000 Leuven
tel: 016 52 56 70
fax: 016 52 56 59
email: traject@sporen.be
Link naar wegschets
De Living MFC 't Zij-Huis
Geldenaaksebaan 428
3001 Heverlee
tel: 016 38 76 15
fax: 016 38 76 19
email: zij-huis@sporen.be
Link naar wegschets


Top
CANO de Pas
De Pas De Pas
Oudebaan 263
3000 Leuven
tel: 016 52 56 60 (tijdens de bureeluren)
tel: 0494 51 86 45 (24/24 7/7)
fax: 016 52 56 59
email: pas@sporen.be
Link naar wegschets


Top
Begeleidingstehuis Kinderdorp
Klimop Klimop
Ten Trappenstraat 22
1560 Hoeilaart
tel: 02 658 29 21
fax: 02 658 29 20
email: klimop@sporen.be

Link naar wegschets
De Pijl De Pijl
J.B. Michielsstraat 10
1560 Hoeilaart
tel: 02 657 26 98
fax: 02 657 44 30
email: pijl@sporen.be

Link naar wegschets
Studio 3 Studio 3
Ten Trappenstraat 22
1560 Hoeilaart
tel: 02 658 29 23
fax: 02 658 29 20
email: studio3@sporen.be

Link naar wegschets

routebeschrijving van de kortste en vlotste verbinding van Sporen secretariaat
aan de Geldenaaksebaan naar Ten Trappen Hoeilaart (25km)


Top
Dienst Thuisbegeleiding Leuven
Thuisbegeleiding Oudebaan 263
3000 Leuven

tel: 016 52 56 50
fax: 016 52 56 59
email: thuisbegeleiding.dtl@sporen.be

Link naar wegschets


Crisishulp aan Huis
Crisishulp Oudebaan 263
3000 Leuven

tel: 016 52 56 51
fax: 016 52 56 59
email: crisishulp@sporen.be

Link naar wegschets


ReisburO-Roulot - project alternatieve dagactiviteit
Reisburo Tiensesteenweg 134
3001 Heverlee

tel: 0497 57 18 65
email: reisburo@sporen.be

Link naar wegschets


De Roulot
Roulot

staat in Wezemaal
in een bos naast
het centrum Molenmoes



Top



Laatst bijgewerkt op 2 juli 2015. webmaster - vzw Sporen